Orly Color Blast - Call My Stylist z kolekcji L.A. Style

15 marca 2016

Wciąż staram się przywołać wiosnę, która jakoś ciągle umyka i uparcie pozostaje w ukryciu. Ostatnio robiłam to przy pomocy lakieru Effortlessly Cool z zestawu Shopping Spree, który pochodzi z najnowszej, wiosennej kolekcji Orly o nazwie L.A.Style, a dzisiaj będę to robiła przy pomocy drugiego koloru z wspomnianego wyżej zestawu - Call my Stylist.


Tym razem nie jest to lakier o kremowym wykończeniu, a lakier posiadający shimmer w odcieniu jasnego srebra. Jest on lepiej widoczny w buteleczce jak na paznokciach, chociaż i tak nie udało mi się go uchwycić na zdjęciach (najlepiej go widać na ostatnim zdjęciu).


Call my Stylist to, według mnie, taki pastelowy, ale wciąż dość żywy, łososiowy odcień (kolor najlepiej oddaje zdjęcie w lustrze), czasami jednak wydaje mi się, że bardziej pasuje do niego miano pastelowej brzoskwini.
Odcień przepiękny, idealny na wiosnę i lato, więc niebawem będzie miał swoje pięć minut.


Konsystencja jest trochę gęstsza jak w przypadku Effortlessly Cool (zapewne przez te drobinki), więc i samo nakładanie jest bardziej problematyczne. Łatwo pojawiają się smugi (nawet przy 2 grubszych warstwach wciąż są widoczne) i ciężko rozprowadzić lakier przy skórkach. Trwałość jest bardzo dobra, ale właśnie trudności podczas aplikacji trochę zniechęcają do sięgnięcia po ten lakier. PROPONOWANE POSTY:

8 komentarze

Dziękuję za każdy komentarz:) Jeżeli masz jakieś pytanie odnośnie starszego posta- proszę napisz maila, bo niestety, ale takie komentarze pod starymi notkami łatwo przeoczyć.

Łączna liczba wyświetleń

I N S T A G R A M