Astor Perfect Stay gel shine - 401/594 Vip Violet

23 października 2015

Przed wami kolejny lakier, który jest idealny na obecną porę roku.
Ciemny, głęboki, przepiękny fiolet od marki Astor, który na pewno wielu osobom przypadnie do gustu, bo zarówno w buteleczce, jak i na paznokciach prezentuje się wspaniale. 


Lakiery z serii Perfect Stay gel shine z Lycrą opisane są przez producenta jako lakiery do paznokci z efektem żelowym. Formuła z Lycrą ma zapewniać niesamowity błysk lakieru na paznokciach oraz kolor, który utrzyma się aż do 10 dni. Lakier posiada pędzelek Salon Pro, który ma ułatwić aplikację kosmetyku. 401/594 Vip Violet, to, jak już napisałam, głęboki, mocny fiolet, który o dziwo nie jest aż tak mocno napigmentowany, jak się tego spodziewałam. Jedna warstwa jest zbyt słaba aby całkowicie pokryć płytkę bez prześwitów, więc konieczne są dwie, grube warstwy, aby uzyskać odpowiedni efekt. 
Konsystencja jest dość rzadka i przy większej ilości szybko spłynie na skórki, dlatego lepiej nakładać mniejszą ilość. Pędzelek jest szeroki, dzięki czemu wystarczy nim machnąć ze 3 razy aby lakier idealnie rozprowadzić po całej płytce. 


Lakier nie schnie w mgnieniu oka, ale i tak dość szybko mu to idzie, jednak jeżeli nie macie czasu czekać aż wszystko ładnie zaschnie, to lepiej użyć lakieru przyśpieszającego wysychanie.
Co do tego błysku, to faktycznie jest lepsze jak w innych lakierach, ale nie jest to taki mocny błysk, który jest obecny w przypadku lakierów żelowych.
Trwałość dobra, lakier zaczął schodzić płatami przy skórkach po 5 dniach od wymalowania. 
Za 12ml należy zapłacić 16-19zł.
Ja swojego cudaka kupiłam na promocji 1+1 w super-pharmie;) 


Jak wam się podoba Vip Violet?

PROPONOWANE POSTY:

11 komentarze

Dziękuję za każdy komentarz:) Jeżeli masz jakieś pytanie odnośnie starszego posta- proszę napisz maila, bo niestety, ale takie komentarze pod starymi notkami łatwo przeoczyć.

Łączna liczba wyświetleń

I N S T A G R A M