ORLY Color Blast, Muscle Beach - lakier, który można pokochać [Venice Beach]

20 sierpnia 2015

Lato to świetny okres, aby zaszaleć z kolorami - szminki czy błyszczyki, eyelinery i cienie do powiek, tusze do rzęs, a także paznokcie - wszystko może być kolorowe i intensywne!
Oczywiście nie zawsze mile widziane są takie mocne odcienie w pracy, ale jeżeli jest wolny weekend, czy też gdzieś wyjeżdżamy, warto dodać "sobie" trochę koloru.


Bez wątpienia najlepiej jest eksperymentować z lakierami do paznokci i dzisiaj właśnie będę was kusić takim pięknym, neonowym lakierem, który owszem, w buteleczce również jest piękny, ale dopiero na paznokciach widać jaki jest naprawdę cudny.
Muscle Beach pochodzi z zestawu Venice Beach, w którym jest także odcień Rollerbabes (również przepiękny). Lakier jest z serii Color Blast, w której lakiery charakteryzują się po prostu mniejszej pojemnością jak typowe Orly (te mają 11ml, Orly klasyczne 18ml), a co za tym idzie, są także tańsze. Muscle Beach, to neonowa pomarańcza, ale nie taka klasyczna. Według mnie jest bardziej brzoskwiniowa, nawet ciut stłumiona, taka pastelowa, ale niezwykle ciężko uchwycić ten kolor na zdjęciach (aby kolor oddać jak najlepiej, nie rozjaśniałam zdjęć w programie, bo na tych ciemniejszych lepiej widać jaki to neonek). Bardzo podoba mi się gumowa zakrętka z wcięciami po bokach; wygodnie się ją trzyma, nie wyślizguje z rąk i tym samym ułatwia malowanie paznokci. 
Lakier ma dość rzadką konsystencję, która szybko zasycha i tworzy taki odrobinę zmatowiony efekt - lakier nie jest mocno błyszczący, więc jeżeli ktoś lubi taki błysk, to musi jeszcze nałożyć na koniec nabłyszczacz.


Do pełnego krycia potrzebne są dwie cienkie warstwy. Muscle Beach trzyma się u mnie zwykle jakieś 5-6 dni i jest w stanie przetrwać nawet intensywny weekend w kuchni (gotowanie+ciągłe zmywanie), więc z jego trwałości jestem bardzo zadowolona.
Zmywa się go bez problemu, nie farbuje skórek ani nie barwi płytki paznokciowej. 


Przyznaję, że choć w buteleczce bardziej podoba mi się Rollerbabes, to Muscle Beach sporo zyskuje po nałożeniu na paznokcie. 
Naprawdę wygląda świetnie! bardzo mi się podoba też to, że wystarczy nałożyć taki neonowy lakier na paznokcie, aby ożywić każdą stylizację i wczuć się w ten wakacyjny czas, nawet przebywając w domu w kuchni;) 

Jak wam się podoba Muscle Beach?

PROPONOWANE POSTY:

12 komentarze

Dziękuję za każdy komentarz:) Jeżeli masz jakieś pytanie odnośnie starszego posta- proszę napisz maila, bo niestety, ale takie komentarze pod starymi notkami łatwo przeoczyć.

Łączna liczba wyświetleń

I N S T A G R A M