W dzień mojego wyjazdu na targi kosmetyczne, otrzymałam paczkę z zamówieniem z iherb.
Trochę na nie poczekałam, bo rzeczy doszły 10 maja, a kupiłam je 14 kwietnia, jednak wszystko doleciało w całości, a to najważniejsze.
zdjęcie z zagadki fb ;) |
Przy okazji kupiłam też dwie rzeczy z ecotools; dual-sided body buff do ciała ( za 1,65$), bo w końcu powoli trzeba się przygotować do lata, oraz relaxing sleep mask, z której jestem bardzo zadowolona. Kiedyś kupiłam już takie cudo na ebay'u za kilka zł, ale już przy pierwszym użyciu poszła gumka. Zresztą i tak maska była bardzo opięta, a to uczucie nie sprzyjało zasypaniu. Tą z ecotools można regulować, jest też bardzo miękka i przyjemna.
No i cena również fajna, bo kosztowała 3.35$.
Pędzle Real Techniques by Samantha Chapman w całej okazałości.
Od lewej stippling brush, setting brush, blush brush, expert face brush i znowu blush brush.
Odczucia póki co mam mieszane.
Stippling brush jest trochę szorstki w porównaniu z choćby skunksem z elf'a, ale może sprawdzi się do różu w kremie czy żelu.
Blush brush jest miękki, chociaż nie aż tak jak pędzel essence. No i wielkościowo jest spory.
Muszę przywyknąć do niego, bo póki co, do różu używałam pędzle z elf'a, który jest znacznie mniejszy i inaczej ścięty.
Expert face brush jest średniej wielkości (w kierunku małej;)) i bardzo mięciutki. Muszę wyciągnąć jakiś płynny podkład, bo obecnie używam minerałów, i go przetestować, bo możemy się zaprzyjaźnić.
Setting brush, to prawdziwe maleństwo, które niby służy do aplikacji pudru lub rozświetlacza.
Próbowałam go już użyć (właśnie do rozświetlacza), ale jakoś nie odpowiada mi w tej roli.
Jeszcze nie wiem czy zagości u mnie na dłużej.
No i oczywiście jest także drugi pędzel Blush brush, który niedługo będzie można zgarnąć w mini rozdaniu;)
Jeżeli ktoś chce coś zamówić na iherb, może skorzystać z kodu EWE478 i przy waszym pierwszym zamówieniu otrzymacie -5$ ( zamówienie do 40$) lub -10$ (zamówienie od 40$).
Macie jakieś pędzle RT? co o nich myślicie?
50 komentarze
mam stipping i do pudru <3
OdpowiedzUsuńsa super, kocham je!
tego maluszka setting brush masz:>? i do czego go używasz? :>
Usuńostatnio w wymiance dorwałam jeden i teraz wiem że chce więcej :)
OdpowiedzUsuńhehe może uda Ci się upolować jeszcze inne na wymiance :D?
UsuńZgadnij, co bym Ci ukradła:P
OdpowiedzUsuńhym...no nie wiem:D pewnie wszystkie pędzle:D?
Usuńja dopiero przymierzam się do ich kupna:)
OdpowiedzUsuńno to ciekawe jakie wybierzesz :) myślałam nad jakimś zestawem, ale tam mają takie pędzle, że zawsze jakiegoś bym nie używała;)
UsuńDo blendowania,do korektore,do podkladu,do pudru,różu...;D
UsuńJa pędzle kupuje raz na jakiś czas,ale jak kupuje to całymi zestawami;P
aaa:D hurtowo:D
UsuńOd jakiegoś czasu mam ochotę na pędzle RT ale duży wpływ na tę chęć ma właśnie rozgłos i zachwyt wszystkich nad tymi pędzlami, dlatego poczekam aż opadnie szał na te pędzle i zastanowię się nad nimi na chłodno. Przez czytanie blogów wydaje i tak już za dużo ;P
OdpowiedzUsuńhehe :D no niestety blogi powodują, że ciągle coś koniecznie trzeba mieć, bo bez tego żyć się nie da;)
Usuńja dzisiaj sobie zamówiłam podróbkę RT na ebayu za 11zł :) zobaczymy za miesiąc czy jest czy się opłacił mi ten zakup :) a Twoje pędzle z RT super, chciałabym mieć kiedyś taką kolekcję :)
OdpowiedzUsuńno to okaże się właśnie jak ta podróbka:) czy dobrze wykonana i włosie nie wypadnie;) chociaż może się też okazać, że pędzel będzie super i wtedy zapragniesz jeszcze;)
UsuńAle fajne zakupy zrobiłaś! Ja jeszcze nie mam żadnego pędzla RT - poczekam na Twoją opinię i może się skuszę, jeśli okażą się tak fenomenalne, jak legenda głosi ;)
OdpowiedzUsuńno ciekawa jestem właśnie czy będą takie super;) póki co nie zachwycają ;)
UsuńOd jakiegoś czasu na nie poluje ale jeszcze nie było nam ze soba po drodze:)
OdpowiedzUsuńwiesz, nie uciekną;) zawsze można je upolować na iherb czy allegro:)
UsuńBardzo fajne zakupki, ale czas oczekiwania bardzo długi...
OdpowiedzUsuńno niestety:/ ale tyle zazwyczaj się czeka na zamówienie z iherb. Dobrze jednak, że w ogolę doszło;)
Usuńnie mam, ale czaję się na kupno, jednak zrobię to raczej jak będę w uk;)
OdpowiedzUsuńno w takim wypadku też bym teraz nie kupowała:) a w uk bym się rzuciła na MUA ;)
UsuńNie mam tych pędzli, ale jak bardzo bym chciała :)
OdpowiedzUsuńchyba ostatnio była jakaś promocja na nie:)
UsuńMam kabuki z Real Techniques i bardzo go lubię:) Nie gubi włosia, nie drażni skóry. Za jego sprawą minerały świetnie stapiają się ze skórą:)
OdpowiedzUsuńoj kabuki ogólnie fajne pędzle:) mam z elfa i ecotools, też właśnie używam do minerałów i świetne są:)
Usuńja mam zestaw core colection i pedzel do pudru :) uwielbiam je bo sa strasznie miekkie i mile w dotyku :) chociaz tego malego detailer brush w ogole nie uzywam;)
OdpowiedzUsuńno właśnie zawsze się trafi taki pędzelek, który nie jest potrzebny kompletnie;)
Usuńheh mi wczoraj przyszła paczuszka z iHerb i też czekałam na nią ok 20dni. Zamówiłam kabuki, pędzel do różu i pędzel do podkładu :)
OdpowiedzUsuńdobrze, że doszła:) ciekawa jestem czy będziesz zadowolona z pędzli:)
UsuńPoszalała :) te pędzle za mną chodzą, gdzie nie spojrzę tam są!
OdpowiedzUsuńhehe to prawda, wszędzie ich pełno od pewnego czasu;)
UsuńWłaśnie mam ochotę zamówić coś z RT ale sama już nie wiem czy to dobry wybór. Myślałam też o Sigmie. Najbardziej jednak ufam pędzlom Hakuro i chyba przy tej firmie pozostanę :)
OdpowiedzUsuńWIesz co jak jesteś zadowolona z Hakuro i w sumie nie potrzebujesz pędzli, to póki co można się wstrzymać;) ja potrzebowałam małego skunksa i takiego jajka do różu;) no i do podkładu takiego dziwaka też nie miałam:D
UsuńPędzle RT moje marzenie :(
OdpowiedzUsuńmoże się kiedyś spełni:)?
Usuńpedzelki z real techniques (zwłaszcza ten blush brush) kuszą mnie od bardzo dawna, póki co mam tylko ten starter set ;)
OdpowiedzUsuńcenowo nie są aż tak straszne- a ten blush brush jest całkiem niezły:) ciut za duży jak dla mnie, ale w sumie chyba nie widziałam podobnego w innych markach:)
UsuńWłaśnie czekam aż dolar będzie 3,12 i mam ochotę zamówić na iherb już 2 miesiace tak czekam.Powiedz mi jak wygląda wysyłka jaka jest jej cena bo na stronie jakoś nie mogę się doczytać.Fakt ze mój angielski podupadł;/
OdpowiedzUsuńwysyłka kosztuje jakieś 4 (może 4 z czymś) dolary chyba (oczywiście są droższe opcje;))
UsuńPędzelki zawsze się przydadzą ;)
OdpowiedzUsuńhttp://marpleous.blogspot.com/
też prawda:)
UsuńChętnie bym cos zamówiła ale niestety nie mam karty kredytowej a zwykłą płatniczą nie da rady :/
OdpowiedzUsuńjak duże było Twoje zamówienie bo obawiam się cła;/
OdpowiedzUsuńKupiłam dokładnie to co jest na zdjęciach;) nie pamiętam już ile płaciłam, ale średnio pędzel kosztuje jakieś 30zł.
UsuńWspaniałe zamówienie, zazdraszczam pędzli RT :)
OdpowiedzUsuńMam Expert Face Brush do podkładu.Długo czekałam,aby moje marzenie się ziściło.Jestem bardzo zadowolona.Mam też bardzo przydatnego maluszka- grzebyczek do rzęs z jednej strony,a z drugiej szczoteczka do brwi.Pędzelki są świetne.Na tych dwóch poprzestanę,bo mam parę Hakuro(bardzo dobre).Nie ma co przesadzać i podąrzać za modą,trzeba używać i cieszyć sie tym co się posiada:)))
OdpowiedzUsuńDokładnie :)
Usuńmogli by zrobić jakąś obniżkę na pędzelki z RT na pewno więcej byłoby chętnych także myślę,żę producenci nie byli by stratni na tym;) wręcz przeciwnie:)ja sama chętnie bym zakupiła mam 2 na oku:)
OdpowiedzUsuńCzasami są na iherb jakieś kupony zniżkowe, ale u nich ceny tych pędzli i tak są niższe niż choćby na all;) więc przy kilku pędzlach robi to już sporą różnicę:)
UsuńDziękuję za każdy komentarz:) Jeżeli masz jakieś pytanie odnośnie starszego posta- proszę napisz maila, bo niestety, ale takie komentarze pod starymi notkami łatwo przeoczyć.